داخلی صفحه تهران خبر
 
تشریح آخرين وضعيت ساخت پروژه مجتمع بقیه الله (عج)
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ از پیشرفت 87 درصدی پروژه بقیه الله(عج) تا شهریورماه خبر داد.
تشریح آخرين وضعيت ساخت پروژه مجتمع بقیه الله (عج)
 
به گزارش«ایثار تهران»، نادر نصیری با بیان اینکه این پروژه به لحاظ اهمیت آن به صورت مستمر رصد می شود، افزود: در بازدیدهایی که به شکل مرتب انجام می شود علاوه بر نظارت بر روند پیشرفت کارموانع موجود شناسایی و در نشست هایی  با حضور متولیان امر راهکارهای لازم برای رفع موانع ارائه می شود.
وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی کل پروژه تا پایان مرداد ماه سال جاری 87/47 درصد بوده است،  گفت: ساخت این پروژه از سال 91در زمینی به مساحت 32 هزار و 875 مترمربع و زیربنای 28 هزار و 148 متر مربع و در چهار ساختمان مجزا در آغاز شده  و سه ساختمان ورزشی (B3 )، توانبخشی و استخرتفریحی (B1 ) و آمفی تئاتر و پارگینگ (B4) صد درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ خاطر نشان کرد: ساخت ساختمان اقامتی (B2 ) و محوطه سازی نیز 75 درصد پیشرفت داشته که با تامین اعتبار لازم تا پایان سال جاری این پروژه به طور کامل افتتاح خواهد شد.
نصیری احداث این پروژه برای جانبازان را افتخار بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ دانست و افزود: در پروژه بقیه الله(عج) تمام امکانات رفاهی و تجهیزات لازم برای جانبازان 70 درصد در نظر گرفته شده است تا این عزیزان با هیچ مشکل و کمبودی مواجه نشوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305475