داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده مردم قزوین در مجلس:
باید خدمات‌دهی درمانی در شان ایثارگران باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و رییس آمار و اطلاعات بنیاد استان قزوین با خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، صدیقه ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین و زهرا شعبانی رییس آمار و اطلاعات بنیاد استان قزوین با خانواده‌های شهدا دیدار کردند.
این دیدارها از خانواده‌های شهیدان قدیر پیرمردوندچگینی، احمد عبداللهی و حاجعلی نعمتی صورت گرفت.
در دیدارهای فوق، زرآبادی از صبر و استقامت خانواده‌های شهدا تجلیل کرد و گفت: امروز امنیت و آرامشی که در جامعه حاکم است به برکت خون شهداست و ما قدردان آنها هستیم.
وی با بیان اینکه باید خدمات‌دهی درمانی در شان خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد، گفت: همه‌ی مسئولان باید تلاش کنند تا این خدمات به نحو مطلوبی به این قشر معظم جامعه ارایه شود.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین هر گونه مشکلی که در ارایه‌ی این خدمات وجود دارد بایستی برطرف شود تا خانواده‌های شهدا هیچگونه دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند.
در این دیدارها، خانواده‌های شهدا مسایل و مشکلات درمانی خود را مطرح کردند و مسئولان مربوطه نیز پیگیری‌های لازم را جهت رفع این مشکلات انجام دادند.
گفتنی است: در این دیدارها، مسئولان با اهدای هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهدا تجلیل کردند.
کد مطلب: 305480