داخلی صفحه ایلام خبر
 
جانبازان نماد پايداري و استقامت هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷
رئیس بنیاد بدره اظهار داشت: جانبازان اسوه‌های صبر و شهیدان زنده‌ای هستند که با نثار جان خود اقتدار و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ کرم فرجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره در دیدار با جانباز معزز ۳۰درصد احمد علی بختیاری، ضمن تجلیل از حماسه آفرینی ایثارگران، جانبازان را نماد پایداری و استقامت دانست و اظهار داشت: جانبازان، اسوه‌های صبر و شهیدان زنده‌ای هستند که امروز هم در سطح جامعه نقش آفرینی می کنند.
وی در ادامه  با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کوچکترین کاری است که از دست مدیران برمی‌آید، افزود: امیدوارم که خداوند این نعمت را از ما دریغ نکند و بتوانیم بیش از این به ایثارگران خدمت کنیم.
فرجی در پایان با تاکید بر وظیفه سنگین مسئولان در برابر خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، گفت: امروز وظیفه ماست که با تداوم راه شهدا پاسدار نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم و با خدمت صادقانه به کشور و خانواده‌های شهدا و جانبازان، نشان دهیم که قدردان ایثار و فداکاری‌های آنان هستیم.
لازم به ذکر است در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی موسوی امام جمعه بدره، مختار حیدر بیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بدره و جمعی از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305486