داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
بررسی وضعیت کانون های فرهنگی شاهد کرمانشاه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴
در نشست مشترک مسئولین بنیاد مرکز و بنیاد کرمانشاه، مسائل و مشکلات کانود های فرهنگی شاهد کرمانشاه بررسی شد.
بررسی وضعیت کانون های فرهنگی شاهد کرمانشاه
 
به گزارش ایثار«واحد کرمانشاه» در نشستی که صبح پنج شنبه چهاردهم شهریور با حضور حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان در سالن جلسات ساختمان ستاد برگزار شد، نحوه واگذاری کانون های فرهنگی شاهد وابسته به مؤسسه ایثار کرمانشاه بررسی شد.
در این نشست که خسرو شهیدی معاون فرهنگی، کریم معصومی فر رئیس اداره حراست، کوروش بهرامی مسئول مؤسسه ایثار و نمایندگان اعزامی از بنیاد مرکز حضور داشتند، راهکارهای لازم در خصوص واگذاری کانون های موجود در بنیاد کرمانشاه بررسی شد.
حجت الاسلام عسگری در این نشست با تأکید بر تلاش بیشتر در جهت فعال سازی هر چه بهتر این مراکز فرهنگی، اقدامات مختلفی از جمله فعالیت های قرآنی را از راهکارهای مناسب در جهت فعال کردن این کانون های فرهنگی دانست.
در ادامه خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد استان نیز در تشریح راهکارهای این حوزه در راستای تحرک بخشیدن به فعالیت این کانون ها، خواستار ایجاد فرصتی به منظور چکش کاری این مهم و تعیین تکلیف از سوی معاونت فرهنگی بنیاد مرکز شد.
همچنین نمایندگان اعزامی از بنیاد مرکز نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کنونی این کانون های فرهنگی، خواستار ارائه راهکارهای لازم از سوی مدیران و مسئولین بنیاد کرمانشاه در این زمینه شد.
گفتنی است، در پایان این نشست اعضای حاضر بر تنظیم پیشنهادات و نظرات بنیاد کرمانشاه مبنی بر تداوم بخشیدن بر فعالیت و یا انحلال کانون های فرهنگی به بنیاد مرکز تأکید کردند.
انتهای پیام/
 

 
کد مطلب: 305490