داخلی صفحه قزوین خبر
 
معاون امور اقتصاد و دارایی قزوین:
دیدار با جانبازان تلنگری برای مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲
دیدار با جانبازان و خانواده‌های شهدا تلنگری برای مسئولان است تا بیشتر قدر انقلاب را بدانند و در خدمت به مردم تلاش کنند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، علی‌پناه قویدل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با ابراهیم نهاوندی معاون توسعه مدیریت و منابع امور اقتصاد و دارایی استان قزوین و جمعی از کارکنان این دو نهاد با جانباز 50 درصد سید مجتبی مهاجری‌خرقانی دیدار کردند.
در این دیدار، قویدل ضمن تجلیل از رشادت‌ها و ایثارگری‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس گفت: ما افتخار می‌کنیم که به دیدار این قشر از جامعه که حماسه‌سازان جنگ تحمیلی هستند، می‌رویم و از نزدیک جویای احوال آنها می‌شویم.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین افزود: در این دیدارها از روحیه‌ی ایثار و تواضع جانبازان درس می‌گیریم و آن را سرلوحه‌ی امور خود قرار می‌دهیم.
در ادامه این دیدار، نهاوندی گفت: ما مدیون رشادت‌های جانبازان هستیم و هرگز فداکاری‌های این عزیزان را در هشت سال دفاع مقدس فراموش نخواهیم کرد.
وی بر دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: مسئولان اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین انجام این دیدارها را با همکاری بنیاد در دستور کار خود قرار خواهند داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع امور اقتصاد و دارایی استان قزوین افزود: دیدار با جانبازان و خانواده‌های شهدا تلنگری برای مسئولان است تا بیشتر قدر انقلاب را بدانند و در خدمت به مردم تلاش کنند.
گفتنی است: مسئولان با اهدای هدایایی از مقام والای جانباز 50 درصد سید مجتبی مهاجری‌خرقانی تجلیل کردند.
کد مطلب: 305497