​دیدار با ایثارگران مایه افتخار است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
رئیس بنیاد شهرستان بن در دیدار با خانواده شهید «نگهدار رفیعی وردنجانی» گفت: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ رئیس بنیاد شهرستان بن با همراهی مسئولین شهرستانی با خانواده شهید «نگهدار رفیعی وردنجانی» دیدار و گفتگو کرد.

اسماعیلی در این دیدار گفت: ديدار با خانواده شهدا و ايثارگران و جانبازان و بررسی مشكلات  اين قشر يك وظيفه است.

وی با اشاره به وظیفه سنگین مسئولان در خدمت رسانی بهتر به ایثارگران خاطرنشان کرد: افتخار ما خدمت به مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است و دیدار با این عزیزان، برای مسئولان روحیه‌بخش و موجب دلگرمی بیشتر خواهد بود.

در ادامه رئیس بنیاد شهرستان بن، خانواده شهدا را ولی‌نعمتان ایران دانست و گفت: خانواده معظم شهدا مایه برکت کشور و نظام اسلامی هستند.

اسماعیل اسماعیلی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار است، اظهار داشت: مردم ایران قدردان ایثارگری و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند کشور و انقلاب با این ایثارها حفظ شده است.

شهید نگهدار رفیعی وردنجانی یکم آبان 1346 در روستای وردنجان متولد، به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و در 27 بهمن 1365 با سمت مسئول آموزش نظامی تیپ 44 قمربنی هاشم(ع) در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر به فیض عظمای شهادت نائل شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 305498