داخلی صفحه قم خبر
 
​ همایش سه دهه فعالیت هیأت رزمندگان اسلام در قم برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
همایش سه دهه فعالیت هیأت رزمندگان اسلام با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران و جمعی از مسوولان و اعضای هیات و عزاداران حسینی در مجتمع امام خمینی (ره) قم برگزار شد.
​ همایش سه دهه فعالیت هیأت رزمندگان اسلام در قم برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، هیأت رزمندگان اسلام از آذر سال 67 رسماً فعالیت خود را از مسجد امام حسن عسگری علیه السلام قم آغاز کرد، امسال نیز مثل هر سال مراسم در جوار گلزار شهدای قم و با حضور سخنرانان و مداحان برجسته در حال برگزاری است.
عاملان ناامنی در منطقه مجازات خواهند شد
فرمانده کل ارتش در این مراسم گفت: به بیگانگان هشدار می‌دهیم که چنانچه ناامنی در منطقه ایجاد کنند، در بدترین و ناامن‌ترین شرایط قرار خواهند گرفت.
امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش شب گذشته (جمعه) در مراسم گرامیداشت سه دهه فعالیت هیئت رزمندگان استان قم با بیان اینکه دشمنی آمریکا علیه ایران اسلامی سابقه طولانی دارد، اظهار داشت: رژیم استکبار طی سال‌های گذشته راهبرد فشار حداکثری را علیه ملت ایران به کار برده است، ولی همواره شکست خورده و دچار سرگردانی و سرخوردگی شده است.
وی با بیان اینکه دعوت به مقاومت، نوعی دعوت به سعادت است، گفت: آمریکایی‌ها فقط به نابودی ملت ایران قانع نیستند، بلکه می‌خواهند تا مطیع آنان باشیم، دشمنان تا زمانی از کشوری حمایت می‌کنند که منافعشان اقتضا کند و پس از آن دیگر حمایتی ندارند، ولی در برابر مقاومت سریع عقب‌نشینی می‌کنند.
مراسم هیات رزمندگان از شب اول ماه محرم همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا آغاز می شود؛ و با قرائت زیارت عاشورا، بیان احکام، تلاوت قرآن کریم، سخنرانی حجت الاسلام رفیعی و مداحی حاج حسن شالبافان ادامه پیدا می کند.
از برنامه های دهه اول، دوشب خاطره گویی، دو شب ویژه بیانیه گام دوم، دو شب وصیت نامه شهدا و ویژه برنامه شبی با شهدا و یادواره شش هزار شهید استان قم است.
کد مطلب: 305511