داخلی صفحه مازندران خبر
 
فرزندان شهدا حافظان نظام و انقلاب هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران گفت: فرزندان شهدا حافظان نظام و انقلاب هستند و همچون پدران شان در جهت تحقق ارزش ها و پیشرفت کشور قدم بر می دارند.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران شنبه 16 شهریور ماه در شهرستان نور از شش فرزند معزز شهید فاقد مادر دیدار و به منظور قدرشناسی و سپاسگزاری به نمایندگی از مدیر کل بنیاد مازندران، از این یادگاران گرانقدر شهدا تجلیل به عمل آورد.
ضمیرپور در شهرستان نور از فرزندان شهیدان گرانقدر منصور شجاعی، هادی صادقی، سردار شهید خلیل زالپولی، صفر جعفر زاده، سردار شهید محمد نورالدین انشایی و جهاندار مقصودی دیدار کرد.
طرح مسائل و مشکلات از سوی فرزندان عزیز شهدا و پیگیری درخواست ها و مطالبات آنان در این دیدار ها مورد بررسی گردید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با فرزندان معزز شهدای نور گفت: فرزندان شهدا حافظان نظام و انقلاب و مروجین فرهنگ ایثار و شهادت  هستند.
وی با اشاره به اینکه فرزندان شهدا نور چشمان نظام هستند افزود: امروز فرزندان معظم شهدا در عرصه خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند و همچون پدران شان در جهت تحقق ارزش ها و پیشرفت کشور قدم بر می دارند.    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران در نشست با شهردار نور، در رابطه با نامگذاری کوچه شهیدان گرانقدر سالاری و اسلامی و نامگذاری یکی از میادین شهر به نام شهدای منا و گلزار شهدای این شهرستان به گفتگو پرداخت.
رییس بنیاد نور، روسای ادارات امور کارکنان و برنامه ریزی بنیاد استان در این دیدارها حضور داشتند.
ضمیرپور با حضور در جلسه شورای اداری بنیاد نور در خصوص مهمترین مسائل امور اداری، تبیین بخش نامه ها، رعایت قوانین و مقررات اداری، صرفه جویی در هزینه ها و ... موضوعاتی را مطرح و تأکید کرد.
وی همچنین با قنبری دادستان این شهرستان که برادر شهید نیز می باشد دیدار کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305547