داخلی صفحه اصفهان خبر
 
پیگیری امور تحصیلی و مشاوره ای دانش آموزان شاهد و ایثارگر از مهترین وظایف است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶
رییس بنیاد اردستان گفت: پیگیری امور تحصیلی و مشاوره ای دانش آموزان شاهد و ایثارگر از مهترین وظایف ستاد شاهد است.
پیگیری امور تحصیلی و مشاوره ای دانش آموزان شاهد و ایثارگر از مهترین وظایف است
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و قرائت فرازهایی از وصیت نامه معلم شهید جعفرعلی رهبری در اردستان برگزار شد.
علی اصغر مومنیان مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: فعالیت در ستاد شاهد طرح پراکنده باید با دید خدمت باشد و در جهت اینکه دانش آموزان شاهد و ایثارگر، نمونه و شاخص باشند نباید از هیچ کوششی دریغ کنیم.
مدیر آموزش و پرورش اردستان همچنین با توجه به افتتاح مرکز مشاوره آموزش و پرورش اردستان، در زمینه مشاوره تحصیلی دانش آموزان اعلام آمادگی کرد.
غلامرضا سمیعی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان نیز ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع)، از زحمات اعضای ستاد شاهد در خصوص برگزاری مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر سال تحصیلی 98-97 تشکر و پیگیری مستمر وضعیت تحصیلی و برنامه ریزی در جهت رفع مسائل آموزشی و تحصیلی آنها را اولویت اصلی ستاد شاهد عنوان کرد.
ارائه گزارش طرح پراکنده شاهد در سال تحصیلی 98-97، بررسی مسائل و مشکلات دانش‌آموزان، برنامه ریزی در خصوص بازگشایی مدارس و معرفی رابطین شاهد از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.
 


انتهای پیام/
کد مطلب: 305594