داخلی صفحه همدان خبر
 
هر هفته با یک شهید :
از شما می‌خواهم پیرو ولی فقیه باشید و از دستورات آن پیروی کنید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۶
شهید خلیل نرگس‌قمریان در وصیت نامه خود چنین نوشته است: مادر عزیزم از شما تشکر می‌کنم چنین فرزندی را در راه اسلام و قرآن تربیت کردی و از شما می‌خواهم پیرو ولی فقیه باشید و از دستورات آن پیروی کنید.
 
به گزارش ایثار همدان،
«بسم الله الرحمن الرحیم»
«و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون: هرگز گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته شدند مرده‌اند، بلکه آنها زنده ابدی هستند و نزد پروردگار خویش روزی می‌خورند».
با سلام و درود بیکران بر امام زمان امیدبخش همه انسان‌های ستمدیده و درود و سلام بر همه انبیاء الهی از آدم تا خاتم، درود بر تمام رزمندگان سلحشور اسلام و شهیدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامی در اعصار تاریخ. سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب و خانواده‌های معظم شهدا و امت شهیدپرور و باوفا به امام امت.
از آنجا که دفاع از اسلام امری واجب بر هر زن و مرد مسلمان است و با توجه به اینکه کشور اسلامی و نوامیس، جان و مال مردم مسلمان ایران مورد تجاوز استکبار جهانی به نوکری صدام و بعثیون کافر قرار گرفته است لذا وظیفه خود دانستم که به امر امام امت بت‌شکن دوران، امام خمینی به مقابله با دشمن کافر بپردازم و اگر خداوند بخواهد در این راه به فیض شهادت برسم.
 از تمام برادران پیرو خط امام و همکار در نهضت سوادآموزی همدان و پایگاه مقاومت حلالیت می‌طلبم و از شما می‌خواهم اگر اشتباهی کردم مرا به لطف و رحمت خود ببخشید و آن را به حساب مکتب من نگذارید و از خداوند برایم طلب مغفرت کنید.
بعد از شهادتم وسایلم را فروخته و پول آن را به جبهه واریز کنید؛ مادرم در فراقم گریه و زاری نکن و هر زمان احساس غم و اندوه کردی به یاد شهدای کربلا گریه کن. مادر عزیزم از شما تشکر می‌کنم چنین فرزندی را در راه اسلام و قرآن تربیت کردی و از شما می‌خواهم پیرو ولی فقیه باشید و از دستورات آن پیروی کنید.
شهید خلیل نرگس‌قمریان در تاریخ 5 شهریور 37 در شهر همدان چشم به جهان گشود. وی تحصیلات خود را تا ششم ابتدایی ادامه داد و از طرف بسیج به جبهه اعزام و به عنوان رزمنده به ایفای مسؤولیت پرداخت.
شهید خلیل نرگس‌قمریان در تاریخ 5 اردیبهشت 65 در شهر فاو در اثر اصابت ترکش خمپاره توسط دشمن بعثی به فیض شهادت نائل آمد و اکنون پیکر پاکش در گلزار شهدای همدان آرام گرفته است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305613