دیدار از خانواده ایثارگران موجب عزت و پالایش روح می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از جانبازان به‌عنوان طلایه‌داران و پرچم‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یادکرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
دیدار از خانواده ایثارگران موجب عزت و پالایش روح می‌شود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز سید عابس حسینی به‌اتفاق علی روز فراخ معاون تعاون و عزیز رضایی معاون بهداشت و درمان از جانباز 70 درصد محمدرضا یزدانی دیدار و عیادت کرد.
حسینی در این دیدار ضمن تسلیت شهادت امام حسین (ع) از جانبازان به‌عنوان طلایه‌داران و پرچم‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یادکرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
وی تصریح کرد: مقام جانبازان در محضر خداوند به‌واسطه ایثار و فداکاری‌شان از شهدا کمتر نیست و دراین‌بین نمی‌توان از نقش خانواده‌های جانبازان به‌ویژه همسران آن‌ها به‌راحتی چشم‌پوشی کرد چراکه آن‌ها آخرت خود را با خداوند معامله کرده‌اند و خدمت به جانبازان مقام آن‌ها را در ردیف جانبازان گران‌قدر قرار می‌دهد.
 
حسینی با تأکید بر اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، افزود: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آنان، تأثیر بسزایی در تربیت نسل‌های بعدی کشور خواهد داشت، چراکه با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت در عرصه‌های مختلف رسید.
 
 
کد مطلب: 305650