شهدا بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
رزمنده و جانباز 8 سال دفاع مقدس و از راویان ایثار بنیاد استان در یادواره شهدای شهر دریان گفت:شهدا بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی به نسل‌های امروزی در عرصه‌های مختلف هستند، ما می‌توانیم شهدا را به‌عنوان الگو در همه عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به جمعه معرفی کنیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از شبستر، یادواره شهدای شهر دریان با حضور مردم و مسئولین ،خانواده معزز شهدا و ایثارگران، سرهنگ دوم پاسدار بهمن داستان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر و سید ابوالفضل ایرانی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

سید ابوالفضل ایرانی رزمنده و جانباز 8 سال دفاع مقدس و از راویان ایثار بنیاد استان در یادواره شهدای شهر دریان با تسلیت ایام سوگواری سید و سرور سالار شهیدان حضرت ابا عبدالحسین (ع) گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس ادامه‌دهنده راه اهل‌بیت (ع) می باشند و خانواده های آنان با صبر و استقامت و با فدا کردن بهترین دارای زندگی خود درراه انقلاب اسلامی خود بیان‌کننده نمونه بارز راه و منش و خصوصیات اهل‌بیت (ع) است.

ایرانی در ادامه گفت: باید ناگفته‌ها را از دل دفاع مقدس استخراج کرده و بیان کنیم تا ملت بدانند این نسل توانستند در یک جنگ سخت و با دشمن تادندان‌مسلح خود را با مدیریت جهادی و روحیه (ما می‌توانیم) از پای درآورند.

وی در ادامه یکی از ویژگی‌های شهدا را عشق و عقلانیت دانست که هم عاشق‌اند و هم عاقل، گفت: عشق می‌گوید بمان و عقل می‌گوید برگرد ، اما عشق به اهل‌بیت (ع) در تاروپود تمام رزمندگان دفاع مقدس را می‌توان دید.

وی عشق و عقلانیت رزمندگان را عامل شکست دشمنان دانست و گفت: ویژگی دیگری که شهدا داشتند فرماندهی و مدیریت جهادی بود و مسلماً اگر شهدای ما امروز زنده بودند، باز کردن گره‌های اقتصادی را یک تکلیف برای خود می‌دانستند و مدیریت با سیرت پاک داشتند و صاحب فیش‌های نجومی نبودند.

سید ابوالفضل ایرانی در ادامه سخنان تصریح کرد: شهدا بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی به نسل‌های امروزی در عرصه‌های مختلف هستند، ما می‌توانیم شهدا را به‌عنوان الگو در همه عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به جمعه معرفی کنیم.

انتهای خبر

کلمات کليدی: ایثارآذربایجان شرقی ،شبستر ،یادوآره شهدا،دریان
کد مطلب: 305672