داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان همدان:
گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تکریم همه شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
در جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس که صبح امروز یکشنبه 17 شهریور در دفتر مدیرکل برگزار شد، ایشان گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس بسیار با اهمیت است، گرامیداشت این هفته، تکریم همه شهدا و ایثارگران است. این هفته یادآور مظلومیت ملت ایران در برابر دشمن تادندان‌مسلح است.
 
به گزارش ایثار همدان، در این جلسه عارف مدیرکل بنیاد استان همدان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعدا...الحسین (ع) و تقدیر و تشکر از همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همدان با بنیاد گفت: در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران هدف اصلی حفظ و حرمت و شأن و منزلت آنان است و دیدارها باید در راستای تکریم از این عزیزان باشد.
عارف مدیرکل بنیاد استان ضمن گرامیداشت یادگاران عرصهٔ جهاد و شهادت، گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس بسیار با اهمیت است، گرامیداشت این هفته تکریم همه شهدا و ایثارگران است. احترام به مجاهدانی که برای حفظ اسلام، وطن، ناموس و حفظ همه ارزش‌های انسانی قدم در جبهه مبارزه گذاشتند.
وی تصریح کرد: این هفته یادآور مظلومیت ملت ایران در برابر دشمن تادندان‌مسلح است. دشمنی که در روزهای آغازین تجاوز خود به سرزمین ما، حجم وسیعی از آن را به اشغال درآورد و تصور می‌کرد که ظرف 3 روز خوزستان و ظرف یک هفته تهران را فتح خواهد کرد اما جوان‌های این مرزوبوم با پیروی از فرامین امام خمینی (ره) و با سلاح ایمان در مقابل آن‌ها ایستادند و آن‌ها را وادار به عقب‌نشینی کردند.
در ادامه این جلسه احمدی مسئول ایثارگران سپاه ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدا... الحسین (ع) و تقدیر و تشکر از همکاری بنیاد با سپاه گفت: در هفته دفاع مقدس سال جاری در شهر همدان بیش از 200 خانواده شهید و ایثارگر با همکاری بنیاد دیدار و سرکشی خواهد شد و این طرح همزمان در تمام شهرستانهای تابع استان برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است در این جلسه عارف مدیرکل بنیاد، معاونین و صفدریان رئیس بنیاد شهرستان همدان، احمدی مسئول ایثارگران سپاه حضور داشتند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 305686