داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
خدمت به خانواده هاي شهدا مايه افتخار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
رئيس بنيادساوه در محفل صميمي ديدار با والدين شهدا گفت:این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي"، کریم رسولی در محفل صمیمی دیدار با والدین شهدا صبح امروز 17 شهریور افزود:این بازدید و دیدار از خانواده شهدا وظیفه ما است، وما بايد در خدمت رساني به اين عزيزان از هيچ كمكي دريغ ننماييم.
رسولی افزود: این سرکشی‌ها اثرات مثبتی دارد، ابتدا اینکه برای ما تذکری است که رشادت های شهدا را یادآور و از آنها درس بگیرم  سپس این از خود گذشتگی‌ها را به نسل جدید انتقال و فرهنگ ایثار و شهادت را منتقل کنیم.
اين مقام مسئول  گفت: رسیدگی به خانواده های شهدا مقدم تر از هر کاری است.
وي با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
وی افزود: در سایه فرهنگ شهادت طلبی است که امروز ما توانسته ایم در مقابل استکبار بایستیم و ما در مقابل خون شهدا مسئولیم  و  باید از این میراث بزرگی که امام و شهدا برایمان به یادگار گذاشته اند به خوبی صیانت کنیم.
در این دیدار پدر شهید گفت: مردم و شهدا تکلیف داشتند از حریم اسلام و قرآن دفاع کنند و تکلیف ما دفاع از دین ، قرآن و انقلاب است.
رسولی افزود:پس انقلابي كه با خون جوانان رشيد به ثمر رسيده بايد در را ه حفظ آن تلاش نماييم ونگذاريم خون شهدا به هدر رود.
گفتني است شهيد سعیدشمس در سال 61در منطقه خرمشهربه شهادت رسید.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 305698