داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
كاربراي خدا از ويژگي هاي بارز شهدا بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
رئيس بنيادساوه ازبرگزاری مراسم یادواره شهدای مقصودآبادخبر داد و با بیان اینکه شهدا مایه افتخار مکتب الهی هستند و کار برای خدا از ویژگی‌های بارزشان بود، گفت: هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک ایران بود و رمز ماندگاری آن‌ها اخلاص در عمل است.
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي"، كريم رسولي گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا مصداق زنده نگه داشتن راه شهدا و امام است، راه شهدایی که محور زندگی آن‌ها خدا بود و برای خدا کار میكردند و اگر کار ما برای رضای خدا باشد از تعریف و تمجید دیگران در کار خود مغرور و از سرزنششان نا امید و مأیوس نمی‌شویم.
رسولی، افزود: در مقابل دشمن و در میدان مین رزمندگان ما را عشق پیروز می‌کرد و ماجرای شهدا حرکت‌های فردی نبود و در رشادت‌های آن‌ها وحدت و یکدلی موج می‌زدوبايد اين خاطرات سينه به سينه ونقل به نقل به نسل جوان كنوني انتقال يابد.
رسولی با بیان اینکه پیام نهایی شهدا این است که باهم باشیم و نسل جوان امروز در میدان بزرگ‌تر حضور دارند، گفت: این عرصه نیاز به مقاومت دارد و باید در این میدان راه شهدا را فراموش نکنیم چرا که اگر فراموش شود شرمنده شهدا می‌شویم و باید نقشه راه را از رهبرمان و خانواده شهدا و جانبازان بگیریم.
وي  با تأکید بر اینکه خاطرات شهدا باید بیان شود، تصريح كرد باید جانفشانی آن‌ها در عملیات‌های مختلف بیان شودو نشاط و عشق و شور رزمندگان در روزهای دفاع مقدس زیر آتش شدید دشمن، رمز ایستادگی و پیروزی این عزیزان بود.
وی با اشاره به اینکه اگر در دوران دفاع مقدس ما در مقابل یک دشمن قرار داشتیم امروز جوانان و نوجوانان ما در مقابل دشمنان زیادی قرار دارند، اظهار کرد: باید به فکر خاکریزها بود و مقاومت کرد، کار جوان امروز در این عرصه ارزشمندتر و بالاتر است و باید در این میدان مبارزه کم نگذاریم چرا که در دوران دفاع مقدس شهدا کم نگذاشتند و میدان جهاد اکبر و جهاد نفس را خالی نکردند.
گفتني است اين مراسم معنوي روز دوشنبه 18شهریورماه همزمان با تاسوعای حسینی بعدازنمازمغرب وعشا در روستای مقصودآبادبرگزارخواهدشد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305704