مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
بدون فرهنگ ایثار و شهادت بی‌محتوا هستیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲
حجت‌الاسلام «علی‌فتح میرمحمدی» گفت: ما بدون فرهنگ ایثار و شهادت بی‌محتوا هستیم، بنابراین باید در راستای ترویج این فرهنگ از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج، حجت‌الاسلام «علی‌فتح میرمحمدی» مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در نشست ستاد بزرگ‌داشت هفته دفاع مقدس ضمن تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما ریشه در حادثه کربلا دارد و با محوریت شخصیتی بی‌نظیر و بی‌بدیل حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.
وی با بیان اینکه دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ این مرز و بوم است، افزود: جانفشانی‌ها و فداکاری‌های بی‌نظیر رزمندگان ما در جنگ تحمیلی اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشورمان به دست دشمن بیفتد.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ما مدیون شهدا و در واقع بدون فرهنگ ایثار و شهادت بی‌محتوا هستیم، بنابراین باید این فرهنگ را ترویج دهیم.
میرمحمدی گفت: امیدواریم بتوانیم در هفته دفاع مقدس برنامه‌های خوبی اجرا کنیم و دستگاه‌ها همکاری لازم را با کمیته‌های برگزاری برنامه‌های این هفته داشته باشند.
وی از فرمانداران خواست ستادهای شهرستانی بزرگ‌داشت هفته دفاع مقدس را برگزار کرده و اجرای برنامه‌های فرهنگی مختلف را در این هفته در دستورکار قرار دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305755
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور