حضور مدیرکل بیناد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد در حسنیه شهدا روستای ده برافتاب
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
مدیرکل بیناد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمددر مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) درحسینه شهدا روستای ده برافتاب شرکت کرد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی همزمان با هشتمین  روز از ماه محرم، شامگاه امروز وبهمراه معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد در مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) در حسینه شهدا روستای ده برافتاب شهرستان بویراحمد که با حضور اقشار مختلف مردم و دوستداران خاندان عصمت و طهارت برگزار شد، شرکت کرد.
در این مراسم وعاظ و مداحان به تبیین قیام عاشورا، ذکر مصائب اهل بیت و مرثیه‌خوانی پرداختند.
موسوی در ادامه از ایستگاه نقاشی که به  منظور ایجاد شور و نشاط معنوی و پیوند بیش از پیش نسل نونهال و نوجوان با مضامین و آموزه‌های دینی و الهی، مسابقه نقاشی ویژه ماه محرم برای کودکان در حسنیه شهدا  برگزار گردید بازدیدکرد. بهرامی معاون فرهنگی بنیاد شهید کهگیلویه وبویراحمدضمن تقدیر از متولیان حسنیه شهداافزوداین برنامه به مناسبت ماه محرم برگزار می‌شود و در آن کودکان در قالب کارگاه آموزش نقاشی و قصه‌گویی با اهداف قیام عاشورا و شهادت امام حسین (ع) و یاران ایشان آشنا می‌شوند. غبارروبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای روستا از دیگر برنامه‌های ماه محرم در حسینیه شهدای روستای ده برافتاب  است.


پایان پیام
کلمات کليدی: محرم ،حسینه شهدا ، ایستگاه نقاشی ، ده برافتاب ،بنیاد شهید
کد مطلب: 305764
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور