داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد ایلام در سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳
مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با صدور پیامی این روز را ساحت مقدس حضرت امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم شهیدپرور استان ایلام بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تسلیت گفت.
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد ایلام در سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع)
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

عاشورا در طول قرنها همواره نماد آزادگی بوده است. فلسفه عاشورا حق خواهی، آزادی و آزادگی است و نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی اباعبدالله الحسین(ع) و یاران فداکار آن حضرت، در صحنه کربلا خلق می شود و در حماسه کربلا حقیقتی را در کهکشان عشق و خون به تصویر کشید تا دیگر کسی برای چشم پوشیدن از آفتاب حقیقت، بهانه ای نیابد.
نهضت حسینی و حادثه جانسوز کربلا، آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد.
اینجانب فرارسیدن شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین(ع) و یاران باوفایش را به ساحت مقدس امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم شهیدپرور استان ایلام بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تسلیت عرض می نمایم. امید است ادامه دهنده واقعی نهضت حسینی و راه شهدای عزیزمان باشیم و عزاداری همه عاشقان حضرت ثارالله(ع) در این روزهای پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احدیت واقع شود.
 
اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
انتهای پیام/
کد مطلب: 305811