​شهدا دانش‌آموخته مکتب امام حسین (ع) هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸
رئیس بنیاد شهرستان اردل در یادواره شهدای روستای قلعه درویش گفت: شـهدا دانش‌آموخته مکتب امام حسین (ع) هستند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ یادواره شهدای آبروی محله، افتخار محله با محوریت شهید قدرت اله اسدی در روستای قلعه رشید با حضور مسئولین، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و کارکنان بنیاد شهرستان برگزار شد.

علی قنبری رئیس بنیاد شهرستان اردل بابیان اینکه شـهدا دانش‌آموخته مکتب امام حسین (ع) هستند گفت: برگزاری یادواره شهدا زنده نگه‌داشتن مکتب عاشورا و فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت‌طلبی است.

سرهنگ موسوی فرمانده سـپاه شهرسـتان اردل به عنوان سخنران گفت: شـهدا با ایسـتادگی خود این نظام مقـدس را به اوج سـربلندی و افتخار رساندند همه ما باید ادامه‌دهنده راه شـهدا و پاسدار دسـتاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.

موسوی خاطرنشان کرد: دشـمنان ملت و انقلاب اسـلامی با انجام توطئه‌ها و بهره‌گیری از مزدوران منطقه‌ای خود همواره به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌اند که تمامی این دسیسه‌ها با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب نقش بر آب شده است.

وی تصـریح کرد: امروز هم با وجود همه فشارها، دسیسه‌ها و توطئه‌ها، نظام پایـدار مسـیر خود را ادامه می‌دهد و پایداری و وحدت مردم موجب می‌شود این مرحله را هم پشت سر گذاشته و بر دشمن پیروز شویم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 305853