داخلی صفحه مازندران خبر
 
جلسه مشترک بین بنیاد و بسیج سازندگی بابل در خصوص ساماندهی گلزار شهدا برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
جلسه مشترک بین بنیاد و بسیج سازندگی بابل در خصوص ساماندهی گلزار شهدای بورا، شیردارکلا، امیرکلای بابلکنار، فیروزجاه و شهیدآباد برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، جلسه رئیس و معاون تعاون بنیاد بابل با بسیج سازندگی در خصوص ساماندهی گلزار شهدا صبح چهار شنبه 20 شهریور ماه در بنیاد شهید و امور ایثارگران بابل برگزار گردید.
در این جلسه در خصوص پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی، گلزارهای تامین اعتبار شده و شروع نشده، پروژه های در دست اقدام، وضعیت گلزارهای بورا، شیردارکلا، امیرکلای بابلکنار، فیروزجاه و شهیدآباد و تحویل عکس و اطلاعات شهدا از خانواده ها توسط بنیاد تصمیماتی گرفته شد.
قلی پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بابل ضمن عرض خیرمقدم و قبولی طاعات و عزاداری ها طی سخنانی گفت: کارما حفظ قداست شهدا و ایثارگری های این عزیزان برای آیندگان می باشد.
رئیس بنیاد بابل در مورد چگونگی اجرای پروژه ها و ساماندهی این گلزارها در دستور کار قرار گرفت که قبل از ورود به ساماندهی گلزار تصاویر و اطلاعات کامل شهدا از خانواده توسط کارشناس گلزار گرفته و تحویل بسیج سازندگی شود.
همچنین یادمان شهدای جاویدالاثر در دستور کار برنامه های آتی قرار گرفت و از بسیج سازندگی خواسته شد کارهایی که انجام می شود در هر مرحله صورتجلسه و به صورت مصور به بنیاد اطلاع رسانی شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305865