عباس پالاش:
خانواده های معظم شهدا و ایثارگران امید نظام و رهبری هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با دو خانواده شهید در شهرستان زابل اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران امید نظام و رهبری و چشم و چراغ ملت شریف ایران اسلامی هستند.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، عباس پالاش طی سفر به شهرستان زابل و در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا بزی که به تازگی فرزند جانباز خود را از دست داده اند، گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران امید نظام، رهبری و چشم و چراغ ملت شریف ایران اسلامی هستند.
 ایشان با اشاره به نهضت امام حسین و آثار این قیام در هشت سال دفاغ مقدس اظهار داشت: شهدا و ایثارگران با تأثی به سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) فرهنگ عاشورایی را به نسل های بعدی منتقل کردند.
وی تصریح کرد: ما درس آزادگی و ایستادگی را ابتدا از سرور شهیدان کربلا و سپس از ایثارگرانمان آموخته ایم و امروزه ما در برهه ای هستیم که مشکلات مالی مانع خدمات دهی جامع و کامل به ایثارگران می شود ولی با امید به خداوند منان و صبر و استقامت ایثارگران می توان بر مشکلات فائق آمد.
مدیرکل بنیاد حماسه بزرگ عاشورا را الگوی برتر در جامعه اسلامی دانست و افزود: امروز نیز شعار این مردم پیوستگی نهضت و انقلاب با عاشورا و کربلا گواه صبر و مقاومت مردم است.
وی بیان داشت: همچنان که رهبر انقلاب تنها راه مقابله با آمریکا و دشمنان را مقاومت و ایستادگی اعلام کردند ما نیز از خانواده های شهدا و جانبازان انتظار داریم با تاسی از رهبر عزیز در مقابل این مشکلات ایستادگی کنند.
گفتنی است پس از این دیدار مدیرکل بنیاد به اتفاق هیئت همراه با جانباز معزز محمد علی عارفی نیز عیادت و دلجویی نمودند.
 
کد مطلب: 305871