امام جمعه زهک:
شهدا تربیت یافته مکتب عاشورا هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
حجت الاسلام خدری در دیدار با خانواده شهید منصوری اصیل اظهار داشت: شهدای تاسوعای حسینی چابهار نمونه ای از تربیت یافتگان واقعی مکتب عشق و ایستادگی بود که با شهادت خود یادآور واقعه جانسوز تاسوعا و عاشورای امام حسین (ع) برای مسلمانان می باشند.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت نهمین سالگرد حادثه تروریستی تاسوعای حسینی که سال 89 در چابهار رخ داد، امام جمعه شهرستان زهک با خانواده شهید مسعود منصوری اصیل دیدار  و تجلیل نمود.
حجت الاسلام خدری در این دیدار گفت: شهید منصوری و همه شهدا تاسوعای حسینی چابهار نمونه ای از تربیت یافتگان واقعی مکتب عشق و ایستادگی بود که با شهادت خود یادآور واقعه جانسوز تاسوعا و عاشورای امام حسین (ع) برای مسلمانان می باشند.
امام جمعه زهک بیان داشت: پاسداشت خون شهدا و گرامیداشت جانفشانی ها و رشادت های شهدا و تکریم از خانواده های این عزیزان از جمله وظایفی مهمی است که باید همه ما سرلوحه کار خود قرار دهیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زهک ضمن عرض تسلیت ایام عاشورای حسینی گفت:  خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهيد جاودانه ترين و مقدس ترين واژه انقلاب است.
علی داوری نیا افزود:  همه ما بايد در اين مسير، شان خانواده هاي معظم شهدا را حفظ كرده و همواره قدردان استقامت و شكيبايي آن ها باشيم.
فرماندار شهرستان زهک هم با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) شهدا را چراغ راه آینده انقلاب دانست و افزود: بوسه بر دستان پدران و مادران شهدا می زنیم به خاطر تربیت فرزندان عاشورایی.
غلامرضا اربابی اظهار داشت: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگران هستیم و انرژی ما برای کار جهادی حضور در منزل والدین شهداست.
در این دیدار فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان زهک، فرمانده انتظامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زهک و سایر مدیران شهرستان حضور داشتند
کد مطلب: 305872