داخلی صفحه مرکزی خبر
 
ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان مرکزی با جامعه ایثارگری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی صبح امروز چهارشنبه با حضور در میز خدمت با خانواده های شاهد و ایثارگر دیدار و گفتگو نمود .
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر صبح امروز چهارشنبه 20شهریور ماه 98 باحضور در میز خدمت بنیاد استان مرکزی ، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و اسوه ایثار و فداکاری حضرت امام حسین(ع) و آرزوی قبولی عزاداری ها در این ایام، اظهار داشت:  عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است.
وی با بیان اینکه شهدا دانش آموختگان مکتب امام حسین(ع) هستند، افزود: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند.
انصاری فر با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست،گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت کنیم و از آنان الگوگیری کنیم.
وی یادآور شد: وظیفه مسئولان است که در جهت جلب رضایت و حل مشکلات خانواده شهداء و ایثارگران تلاش کنند و اطمینان داشته باشند که این کار اجر و منزلت زیادی نزد خداوند دارد.
گفتنی است در این ملاقات عمومی، مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و ... موردبررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن‌ها راه‌حل‌هایی از طرف مدیرکل به معاونت‌های مرتبط  ارائه شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 305888