داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
امروز نسبت به خانواده های شهدا تکلیف بزرگی برعهده داریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
عبدالله پاکاری در دیدار با مادر شهیدان والامقام «دانش و داریوش مرادی» در شهرستان رشت، با بیان اینکه شهیدان و خانواده های معظم آنان پشتوانه های اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند،اظهار کرد:شهدا به همه درس ایستادگی و مقاومت آموختند.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری با بیان اینکه امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است،افزود:راه شهادت همچنان باز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه روحیه ایثار و شهادت در جامعه موجب زنده و پویا شدن جامعه است،گفت:دیدار با خانواده های معظم شهدا موجب تقویت روحیه خدمت رسانی در مسئولان نظام و خادمان به شهداست.
پاکاری با بیان اینکه صبر و استقامت مادران شهدا مایه پرورش مردان عرصه دفاع مقدس در اوج سختی‌ها و تنگناها شده است،ادامه داد:دیدار با والدین شهدا،همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران تجلیل از صبر و ایثار ملتی قهرمان و ایستاده در پای ارزش های انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه همه ما امروز نسبت به خانواده های شهدا تکلیف بزرگی برعهده داریم، خاطرنشان کرد:تکریم از خانواده های شهدا کم ترین کاری است که ما می توانیم در مقابل گذشت بزرگ آنها انجام دهیم و ما مدیون صبوری ها،عظمت و شوکت خانواده های شهدا هستیم.
وی همچنین با جانباز معزز شوقی در شهرستان رشت دیدار کرد.
"انتهای پیام"
 
 
کد مطلب: 305910