​یادواره آبروی محله «شهید امین صفری» برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
با مشارکت بنیـاد شهرستان اردل و سـپاه پاسـداران یادواره افتخار کوچه ھا آبروی محله با محوریت «شھید امین صفری» در شھر کاج برگزار شد.
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ با مشارکت بنیـاد شهرستان اردل، سـپاه پاسـداران و با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، یادواره افتخار کوچه ھا آبروی محله با محوریت شھید امین صفری در شھر کاج برگزار شد.

در این مراسم که حجت‌الاسلام بهرامی امـام جمعه، مسـئولین، مـدیران و کارکنان نھادھا و ارگان‌های دولتی، ھمرزمان شـھید و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، حجت‌الاسلام بهرامی با تجلیل از مقام شامخ شهدای گران‌قدر گفت: اخلاق، رفتار و سجایای اخلاقی شهدا باید سرلوحه رفتار و کردار ھمه ما باشد تا بتوانیم سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کنیم.

در ادامه سرهنگ موسوی فرمانده سـپاه ناحیه شھرسـتان نیز در سـخنانی شهدا را سندهای افتخار و سـربلندی این مرز و بوم دانست و تصـریح کرد: شهدا مایه آبرو، عزت و اقتدار نظام هستند و زنده نگھداشـتن یاد و خاطره این شهدای والامقام وظیفه تمامی آحاد مردم و مسئولین نظام است.

 شایان‌ذکر است: شھید امین صفری هفتم مهرماه 1358 در کاج متولد شد وی سرباز ارتش بود که در تاریخ 25 مردادماه 79 در کوشک بر اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار مهمات به  شهادت رسید.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 305911
 


 
 
حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه دفاع از ولایت
 

حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین شهیدی؛ نماینده ولی فقیه،...