داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد ساوه:
برگزاری عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبد اله الحسین (ع) در مزار شهدای ساوه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در جوار مزار مطهر شهدای ساوه معنوی با حضور خانواده های معظم شهدا وایثارگران برگزارشد.
 
به گزارش ایثار واحد" استان مرکزی" ،این مراسم معنوی  با حضور خانواده های معظم شهدا وایثارگران و سایر مردم شهید پرور و ولایی شهر ساوه در جوار مزار شهدا برگزارشد.
رئیس بنیادساوه گفت:عزاداری برای سیدالشهداء از افضل قربات و مایه تقویت روح ایمان و شهامت اسلامی و ایثار و فداکاری و شجاعت در مسلمین است .
وی افزود:سلام بر کربلا و آموزه ها و عبرت هایش ،سلام بر حماسه آفرینان عاشورا، آنگاه به خورشید بی غروب عاشورا در صحرای شفق گون نینوا بر جهان اسلام تابید و راست قامتان تاریخ ها حماسه و شکوه آفریدندوانسانیت جانی تازه یافت و پایداری در برابر زور و زر تزویر تفسیر شد .
قلب های بی شماری به یاد حسین (ع) و نهضت او تپیده  وانتقام گیرنده خون حسین (ع)روزی خواهد برای آمدنش دعا کنیم اللهم عجل لولیک الفرج
امام محمد باقر(ع)فرمود :اگر مردم می دانستند که چه فضیلتی در زیارت مرقد امام حسین (ع) است از شوق زیارت می مردند. و هر کس که می خواهد مسکن و مأموایش بهشت باشد زیارت او را ترک نکند.
امام صادق (ع) فرمود : شفای هر دردی در تربت قبر حسین (ع) است و همان است که بزرگترین داروهاست.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 305928