داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
شهدای والامقام تجلی و مظهر انوار الهی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
رئیس بنیادساوه از برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان در بنیادخبردادوافزود: شهدابا تاسی از اباعبداله الحسین (ع) به عنوان اسوه های مقاومت، شهادت طلبی، ایثار، از خودگذشتگی و وفاداری در تاریخ ماندگار شدند.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"، کریم رسولی با تاکید بر مطالعه در سیره شهدا و الگوبرداری از رفتار آنان اضافه کرد : حفظ اسلام و ارزش های اسلامی مهمترین پیام شهداست.
رسولی افزود: امروز ایران اسلامی در سایه خون با برکت شهدا به عنوان یکی از امن ترین و با اقتدار ترین کشورها در دنیا تبدیل شده است .
وی با بیان اینکه شهدا با تقدیم جان خویش توانستند این امنیت و اقتدار را به بدنه اصلی انقلاب اسلامی تزریق کرده و کشور را به عزت و سربلندی برسانند اظهار کرد:شهدای ما با عشق و ایمان و با الگو گیری از فرهنگ عاشورا به فرامین ولی فقیه زمانشان لبیک گفتند و در راستای حفاظت و صیانت از آرمانها و دست آوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی راهی جبهه های حق علیه باطل شدند و این عزت و آبرو را به ما دادند .
وی  گفت: امروز دشمن تمامی تلاش خود را برای جدا کردن مردم ایران از فرهنگ عاشورا به دست گرفته و با سرمایه گزاری های کلان در صدد آن است تا به جای نهادینه شدن الگوی اسلامی و عاشورایی در بین جوانان الگوی غلط و غیر اسلامی را در جامعه جایگزین آن سازد .
وی گفت: جوانان باید از رشادت ها و ایثارگری های شهیدان الگو گرفته و با سرمشق قرار دادن راه این عزیزان زمینه رشد و پیشرفت کشور را بیش از پیش فراهم سازند .
وی اضافه کرد: جوانان ما باید با بصیرت و هوشیاری و ایمان قوی از گذرگاه های خطرناک دشمن عبور کرده و از امانت شهدا و امام شهدا با جان دل پاسداری کنند .
انتهای پیام/
کد مطلب: 305932