داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
پذیرش مقام شهادت ،اوج بندگی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
رئیس بنیادساوه در دیدار با خانواده شهدا با تأکید بر نیاز جامعه به درک و پیگیری پیام شهیدان گفت:مقام شهدا در بهشت به قدری والاست که همه افسوس می خورندوپذیرش مقام شهادت ،اوج بندگی است.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"کریم رسولی در جلسه دیدار با تجلیل از صبرو ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم این شهیدان  گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
رسولی گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی افزود: امیدواریم خداوند به ما خادمان شهدا توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم.
وي در این دیدار  ضمن تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تداوم راه و هدف و آرمان آنها بر لزوم ترویج فرهنگ شهید و شهادت و ایثار و فداکاری در جامعه و انتقال آن به نسلهای آینده تاکید نموده وگفت :عشق به امام و شهادت و همچنین معنویت و شجاعت آنها از جمله ی ویژگیهای شهیدان میباشد.
وي  افزود: شهيدان ما با ايثار و از خود گذشتگي خود عزتمندي و زندگي با شرافت را براي كشور ما به ارمغان آوردند و ما بايد با پيروي از شهداي عزيزمان رهرو راه راستين آنها باشيم.
رسولی شهدا را  نمونه کامل ایثار و مقاومت بر شمرد که علیرغم داشتن همسروفرزند  در زمان نیاز به جبهه ها شتافتند و با نثار خون خود باعث سربلندی ایران گردیدند چراکه اگر رشادت، ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران در طول انقلاب و دفاع مقدس نبود، هیچیک از ما اینچنین در آسایش نبودیم  و این امانتی است که این عزیزان به ما سپرده اند.
وی  با تاکید بر گسترش فرهنگ ایثار و شهادت درجامعه گفت: گرامیداشت یاد شهدا زنده نگهداشتن جامعه است چراکه شهید زنده است و از آنجائیکه شهید زنده است اگر بخواهیم جامعه را زنده نگه داشته باشیم باید با نام و راه و آرمان شهید کار بکنیم.
در این دیدار والدین شهدا نیز  به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت‌های فرزندان شهید خود پرداختند.
گفتنی است این دیدار روز دوشنبه 18شهریوردر منزل شهيد محمدرضا عليمحمدي انجام شد.
شهيد معظم در سال 66 منطقه شلمچه به شهادت رسيد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 305936