داخلی صفحه قم خبر
 
​مشارکت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند تعامل همه دستگاهها است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیازمند تعامل و همدلی همه دستگاه‌ها خواند و افزود: بحمدالله در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همکاری و مشارکت خوبی از سوی کلیه دستگاه‌ها و نهادها به خصوص شهرداری قم وجود دارد.
​مشارکت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند تعامل همه دستگاهها است
 

به گزارش ایثار واحد استان قم به نقل از رسانه های استان، حجت الاسلام لقمانپور در دیدار با بیژن سلیمانپور معاون سیاسی امنیتی استاندار قم گزارشی از وضعیت و ساختار بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، موزه دفاع مقدس استان، برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان در هفتم مهرماه سال جاری و … ارائه کرد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم با اشاره به وجود یادمان‌های شهدا، گفت: هر یادمان شهدای گمنام در نقاط مختلف استان زیر نظر یک هیئت امنا اداره می‌شود.
لقمانپور با اشاره به برگزاری دومین کنگره ۶ هزار شهید استان قم در سال آینده، ادامه داد: ضرورت دارد اسناد نقش ادارات و دستگاه‌ها و نهادهای استان در دوران دفاع مقدس در اسرع وقت به این اداره کل ارسال شود تا در کمیته اسناد کنگره مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیازمند تعامل و همدلی همه دستگاه‌ها خواند و افزود: بحمدالله در این زمینه همکاری و مشارکت خوبی از سوی کلیه دستگاه‌ها و نهادها بخصوص شهرداری قم وجود دارد
کد مطلب: 305976
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...