داخلی صفحه گیلان خبر
 
با عرشیان:
سردار شهید کامران ملک پور
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
 
خلعت شهادت رزق کریم و ویژه خدا است که ملائک پروردگار بر تن بندگانی می پوشند که به یک تجارت سودمند دست زدند و جان خود را دادند و رضوان خداوند را ستادند.
سپاس بی حد خدای را سزاست که خود شاهد بر خود و اولین شهید بر عالم است و لباس شهادت را زیباترین قرارداد و به تن بندگان برگزیده خود اختصاص داد.
درود خداوند و فرشتگان درگاهش بر پیامبر شاهد و امامان شهید که بر جمیع شهدای تاریخ امامند.
خلعت شهادت رزق کریم و ویژه خدا است که ملائک پروردگار بر تن بندگانی می پوشند که به یک تجارت سودمند دست زدند و جان خود را دادند و رضوان خداوند را ستادند.
آری این بندگان برای شرفیابی به آستان قدس ربوبی و حضیره قدس بهشتی و بهشت رضوان ،خلعت نورانی و زیبای شهادت پوشیدند و وارد شدند.
شعاع نورانی،وسعت خوشبختی و دایره فرح شهید آنقدر گسترده است که افزون بر خانواده و  بستگان درجه یک،ده ها همسایه و هم وطن و خدمتگذار آستان شهیدان را نیز در شعاع ، وسعت و دایره خود قرار می دهند و پس از انبیاء و معصومین دست و دلبازترین شافعان روز جزا هستند.
می‌خواهیم هر روز هفته را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛
باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت،شهامت،مجاهدت و شجاعت...انشالله
زندگینامه
شهید کامران ملک پور در تاريخ 14/01/1338 در شهر لاهیجان در خانواده ای مذهبي چشم به جهان گشود . او پس از اتمام دوران تحصيل در جبهه های جنگ حضور یافت و  پس از رشادت های فراوان اول مرداد سال 61 در عمليات رمضان در پاسگاه زید عراق  بر اثر اصابت ترکش خمپاره  به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
وصیت نامه
برادرعزیز،ما در اینجا رو در روی دشمن خدا و اسلام و قرآن ایستاده ایم و با آنها می جنگیم و ضربه های مهلکی به آنها وارد می سازیم و همانطور که قرآن به ما وعده  داده است حق پیروز است و ایمان داریم که این دنیا یک گذرگاه است و دردنیای دیگر بعد از مرگ زندگی جاویدان خواهیم داشت.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 306094