بازدید معاون توسعه مدیریت بنیاد از بیمارستان فجر تبریز/ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۱
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از بیمارستان فجر تبریز و موسسه ایثار صدرا، جامعه ایثارگری را سرمایه‌ای ارزشمند برای نظام خواند و اظهار داشت: تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر با ارائه خدمات شایسته به آنان نمود پیدا می‌کند.
بازدید معاون توسعه مدیریت بنیاد از بیمارستان فجر تبریز/ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی در بازدید از مراحل تجهیز بخش هیدروتراپی موسسه ایثار صدرا و بیمارستان اعصاب و روان فجر تبریز، گفت: ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که باید به تأمین نیازمندی‌های آنان توجه ویژه‌ای داشت.
میرمرادی با تأکید بر ارائه خدمات شایسته و مطلوب به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با ارتقای سطح خدمات‌رسانی به ایثارگران، دین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنیم هرچند این اقدامات ذره‌ای از فداکاری ایثارگران را جبران نمی‌کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران بابیان اینکه تکریم خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر با ارائه خدمات شایسته به آنان نمود پیدا می‌کند، افزود: این قشر معظم ولی‌نعمتان همه ما هستند که حل مسائل و مشکلات آنان از دغدغه‌های اصلی مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
میرمرادی از جانبازان به‌عنوان اسوه‌های بی‌بدیل ایثار و ازخودگذشتگی یاد کرد و اظهار داشت: رشادت‌ها و مجاهدت‌های این سرافرازان در دوران هشت سال دفاع مقدس هیچ‌گاه از اذهان و قلوب مردم قدرشناس ایران اسلامی پاک نخواهد شد. آسایش و آرامش امروز کشور مرهون فداکاری و ایثار کسانی است که از جان مایه گذاشتند تا ایران و ایرانی سربلند باشد.
گفتنی است، بیمارستان اعصاب و روان فجر تبریز که اکنون با ظرفیت ۳۶ تخت‌ به جامعه معزز ایثارگری در حال ارائه خدمات است، در حال تجهیز بخش‌های ۲ و ۴ جهت ارتقا به بیمارستان ۱۱۰ تخت‌ است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306140