کارکنان بنیاد توفیق خدمت به بهترین بندگان خدا را دارند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: کارکنان بنیاد توفیق خدمات‌رسانی به جامعه هدفی دارند که نزد خداوند عزیز هستند و همین موضوع، اجر و پاداش خدمت آنها را دو چندان می‌کند.
کارکنان بنیاد توفیق خدمت به بهترین بندگان خدا را دارند
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست با کارکنان حوزه تعاون بنیاد استان قزوین گفت: کارکنان بنیاد توفیق خدمات‌رسانی به جامعه هدفی دارند که نزد خداوند عزیز هستند و همین موضوع، اجر و پاداش خدمت آنها را دو چندان می‌کند.
وی افزود: همچنین کارکنان بنیاد باید قدر خودشان را بدانند که خداوند توفیق داده در نهاد مقدسی به نام بنیاد شهید و امور ایثارگران کار کنند و به جامعه ایثارگران خدمت ارایه دهند.
حقایق‌پور گفت: شما کارکنان در رفع مشکلات جامعه ایثارگران باید تعاملات خود را با مسئولان بنیاد مرکز و سایر دستگاه‌های اجرایی تقویت کنید تا بتوانید از تجربه‌های آنها جهت خدمات‌رسانی بهتر استفاده کنید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: کارمندان با تقویت این تعاملات می‌توانند از امکانات و ظرفیت‌های دستگاه‌ها استفاده‌ بهینه کنند تا بتوانند در ارایه‌ خدمت شایسته به این قشر معظم موفق باشند.موفقیت های بنیاد نتیجه صیانت از حقوق شهروندی است
نشست کارگروه توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد، یدالله محمدبیگی معاون و دبیر کارگروه توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان قزوین و سایر اعضا برگزار شد.
در این نشست، حقایق‌پور با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی سال 97 شده است، گفت: این موفقیت نتیجه‌ تلاش‌های مضاعف کارکنان بنیاد است که زحمات آنها قابل تحسین است.
در ادامه این نشست، برنامه‌های سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی در ارزیابی سال 97، آسیب‌شناسی شد و شاخص‌های این برنامه‌ها نیز برای ارزیابی سال 98 مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306154
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...