کارکنان بنیاد از شهدا الگو برداری می‌کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه، ایجاد انگیزه در کارکنان را یک راهکار مهم در جهت ارتقای سازمان عنوان کرد و گفت: باید با الگوبرداری از ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس و نیز توجه خاص به امور معنوی، در این زمینه گام برداشت.
کارکنان بنیاد از شهدا الگو برداری می‌کنند
 
به گزارش «ایثار»، در نشستی با حضور حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل و رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد کرمانشاه، عملکرد و فعالیت‌های ادارات بنیاد در چهار شهرستان سرپل ذهاب، هرسین، روانسر و جوانرود بررسی شد.
در این نشست، حجت‌الاسلام عسگری بر افزایش سطح آگاهی و دانش همکاران به‌ منظور انجام فعالیت بهتر و خدمت‌رسانی مطلوب به جامعه ایثارگری تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه، ایجاد انگیزه در کارکنان را یک راهکار مهم در جهت ارتقای سازمان عنوان کرد و گفت: تشویق از جمله راهکارها در ایجاد انگیزه می‌تواند به شمار آید. همچنین باید با الگوبرداری از ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس و نیز توجه خاص به امور معنوی، در این زمینه گام برداشت.
حجت‌الاسلام عسگری با تأکید بر این مطلب که روحیه جهادی و معنوی به‌ خوبی در این مسیر می‌تواند کارساز باشد، اظهار داشت: ازجمله مواردی که در افزایش راندمان کاری همکاران مؤثر است، توجه بیش‌ازپیش به مفاد تفاهم‌نامه‌های منعقده در بنیاد است که باید ضمن توجه به نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف اداری و ارتقای فعالیت‌های دستگاه، این تفاهم‌نامه‌ها بیشتر به واقعیات نزدیک شده و کاربردی‌تر شود.
در ابتدای این نشست رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد کرمانشاه نیز گفت: تجهیز و مناسب‌سازی ساختمان‌های اداری، توجه به مدیریت سبز، افزایش سطح عملکرد در میز خدمت و نیز حذف کاغذ از مکاتبات اداری از اولویت‌های کاری در بنیاد استان است.
پی بردی نژاد با بیان این مطلب که باید از هر خلاقیتی در جهت بهره‌وری بنیاد استفاده کنیم، از حذف کاغذ در مکاتبات اداری به‌ عنوان بهترین راهکار در جهت فعال کردن هر چه بیشتر دولت الکترونیک در این نهاد مقدس نام برد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 306270
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...