جانبازان علمداران مقاومت در نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه نظام و انقلاب اسلامی با استقامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران، با قدرت در مسیر آرمان‌ها و اهداف خود در حال حرکت است گفت: جانبازان امروز علمداران مقاومت در نظام اسلامی هستند.
جانبازان علمداران مقاومت در نظام اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان شنبه 23 شهریورماه به همراه جمعی از خادمان شهدا با حضور در منزل جانباز سرافراز 70 درصد «عباس ترابی» در فردیس با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
رستمیان در این دیدار با بیان اینکه نظام و انقلاب اسلامی با استقامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران، با قدرت در مسیر آرمان‌ها و اهداف خود در حال حرکت است گفت: جانبازان امروز علمداران مقاومت در نظام اسلامی بوده و در حال انتقال فرهنگ ایثارگری به نسل جوان هستند.
وی افزود: اگر امروز در مقابل استکبار جهانی جبهه مقاومت شکل‌گرفته است به‌ واسطه الگو قرار دادن ایثار، رشادت و مقاومت جانبازان، ایثارگران و شهدا است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: امروز عزت و پیشرفت انقلاب اسلامی درگرو ادامه راه شهدا و جانبازان است، راه شهدا و جانبازان برگرفته از فرهنگ عاشورا و حرکت سیدالشهدا علیه‌السلام بوده و جانبازان همچون علمدار کربلا حضرت ابوالفضل با لبیک به امام خویش پای اهداف نظام اسلامی ایستاده‌اند. امروز این ایستادگی درسی برای نسل جوان است تا بتوانند در آینده از عزت و آبروی ایران اسلامی دفاع کرده و پای اهداف نظام اسلامی مقاومت کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306273
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...