برنامه‌های بنیاد مازندران در هفته دفاع مقدس تشریح شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران برنامه های بنیاد استان در هفت دفاع مقدس را تشریح کرد.
برنامه‌های بنیاد مازندران در هفته دفاع مقدس تشریح شد
 
به گزارش «ایثار»، نصرالله نصرالهی یکشنبه 24 شهریور ماه در نشست کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس که با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این کمیته در دفتر مدیرکل بنیاد مازندران برگزار شد، گفت: هفته دفاع مقدس، پاسداشت دلاوری ها، از خود گذشتگی، رشادتها و فداکاری مردان و زنانی است که از جان خویش گذشتند و به اوج ایثار یعنی شهادت رسیدند.
وی به دو برنامه محوری در این ایام اشاره کرد و افزود: عطر افشانی، گلباران و دیدار و تجلیل از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان از اولویت های مهم این کمیته در هفته دفاع مقدس محسوب می شود.
وی تصریح کرد: حضور در گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهیدان و سپاسگزاری از صبر و بردباری خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران، وظیفه ای ملی و همگانی است و همه مسئولین در زنده نگه داشتن یاد شهدا در جامعه مشارکت فعال و چشمگیر داشته باشند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مازندران، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس، برپایی نمایشگاه عکس هفته دفاع مقدس، تعویض پرچم قبور مطهر شهدا و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
وی پیاده روی جامعه ایثارگری، همایش پل بعثت، اعزام پیام آوران ایثار به مدارس جهت روایتگری، برگزاری یادواره شهدا در سطح استان، رژه نیروهای مسلح با حضور جانبازان قطع نخاعی، تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس، فضاسازی ادارات و... را از برنامه های کمیته ایثارگران در این ایام عنوان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306277