هفته‌ دفاع مقدس سند تاریخی ملت ایران است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰
مدیرکل بنیاد البرز گفت: هفته‌ دفاع مقدس سند تاریخی ملت ایران و فرصتی مناسب برای بیان مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان اسلام است که باید نسبت به برگزاری برنامه‌های این هفته اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
هفته‌ دفاع مقدس سند تاریخی ملت ایران است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 24 شهریورماه در جلسه‌ شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: هفته‌ دفاع مقدس به‌ عنوان میراثی ارزشمند، فرصتی مناسب برای تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: هفته‌ دفاع مقدس سند تاریخی ملت ایران و فرصتی مناسب برای بیان مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان اسلام است که باید نسبت به برگزاری برنامه‌های این هفته اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با تأکید بر تشکیل کارگروهی ویژه جهت اجرای برنامه‌های دفاع مقدس تصریح کرد: همه باید در اجرای برنامه‌های هفته‌ دفاع مقدس ایفای نقش کنند، کار باید به‌صورت اعتقادی، جهادی، عملیاتی و با برنامه‌ریزی صورت گیرد تا بتوانیم حرمت شهدا را حفظ کنیم.
رستمیان در پایان با اشاره مراسم میهمانی لاله‌ها به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته‌ دفاع مقدس گفت: همه‌ ما مدیون مجاهدت‌های شهدا بوده و در این روز مقدس به‌عنوان روزی ملی در تقویم انقلاب اسلامی باید با حضور خود ایفای نقش کرده و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان بار دیگر به آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی لبیک بگوییم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306297
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...