امنیت و آرامش امروز به قیمت خون هزاران شهید به دست آمده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۳
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: جانبازان و آزادگان باید رشادت و فداکاری های شهدا را در جامعه زنده نگهدارند، تا نسل جوان جامعه بدانند، امنیت و آرامش امروز ما به قیمت خون هزاران شهید به دست آمده است.
امنیت و آرامش امروز به قیمت خون هزاران شهید به دست آمده است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی یک شنبه 24 شهریور در دیدار با «شمس الملوک مرندی» همسر شهید و مادر شهید «حسن و محمد یار احمدی» و جانباز 70 درصد «محمد شورئی» گفت: وحدت مهمترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلامی است و مسلمانان باید با اتحاد، هوشیاری و آگاهی کامل، نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.
وی با اشاره به اینکه مهمترین قدرت مسلمانان وحدت است، افزود: فقط در سایه وحدت پیشرفت و تعالی معنوی و مادی مسلمانان و اقتدار امت اسلامی به وجود می‌آید.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: جانبازان و آزادگان باید رشادت و فداکاری‌های شهدا را در جامعه زنده نگه‌دارند، تا نسل جوان جامعه بدانند، امنیت و آرامش امروز ما به قیمت خون هزاران شهید به دست آمده است.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی همواره به دنبال ایجاد تفرقه و نفاق در میان مردم هستند، افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران همانند سابق با هوشیاری و بصیرت مانع تفرقه افکنی بدخواهان در جامعه شوند.
شهیدان حسن و محمدرضا یار احمدی در پنجم خرداد 1311 و یکم فروردین 1341 چشم به جهان گشودند و در نهم مهرماه 1393 و 22دی 1359 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 306328
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...