داخلی صفحه گیلان خبر
 
کسب رتبه برتر جشنواره استانی شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در جشنواره شهید رجایی استان موفق به کسب رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شد.
 
به گزارش ایثار گیلان و به نقل از پایگاه خبری لیجار،جشنواره استانی شهید رجایی به ‌منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم،با حضور معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور،استاندار گیلان،رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان،تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان روز شنبه ۹ شهریور در سالن غدیر استانداری برگزار شد.
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به عنوان دستگاه برگزیده و برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی استان گیلان انتخاب و از عبدالله پاکاری تقدیر شد.
در بخشی از تقدیرنامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان آمده است:
به منظور نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد و پایش میزان اجرای مطلوب برنامه جامعه اصلاح نظام اداری دوره دوم،جشنواره استانی شهید رجایی با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.
در سال رونق تولید لازم می دانم از تلاش های ارزنده آن دستگاه که براساس نتایج ارزیابی عملکرد موفق به کسب عنوان «دستگاه برگزیده» در جشنواره استانی شهید رجایی شده اید تشکر و قدردانی نمایم.”استاندار گیلان”
گفتنی است،دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی استان بر اساس نتایج ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال ۱۳۹۷دستگاه‌های اجرایی و در مجموع محورهای شاخص‌های عمومی و اختصاصی،مورد تقدیر قرار گرفتند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این مراسم برای سومین سال پیاپی به‌عنوان دستگاه‌ اجرایی برتر موفق به کسب رتبه برتر مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی استان شد و لوح تقدیر این جشنواره به مدیرکل بنیاد گیلان اهدا شد.
انتهای پیام
کد مطلب: 306351