داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست مدیرکل بنیاد بوشهر با بازرس کل استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۶
نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر با بازرس کل استان برگزار شد.
نشست مدیرکل بنیاد بوشهر با بازرس کل استان
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، در این نشست حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری بابیان ضرورت رسیدگی به مشکلات و نیازهای خانواده شهدا و ایثارگران، اظهار داشت: رسیدگی به امورات جامعه عزیز ایثارگری جزو وظیفه ذاتی بنیاد و باعث افتخار است. در این راستا همه باید دست‌به‌دست هم دهیم تا بهترین خدمات به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر ارائه شود.
وی افزود: هرگونه خدمتی که به ایثارگران عزیز ارائه می‌شود باید خالصانه، بی‌منت و بی‌ریا باشد.
مدیرکل بنیاد بوشهر تصریح کرد: اگر نیت ما خدمت به مردم و حل مشکلات آنان باشد، همه مشکلات قابل‌حل است و نگاه‌های حزبی و جناحی نباید مانع خدمتگزاری به مردم شود چراکه فلسفه حکومت جمهوری اسلامی خدمتگزاری به ملت است.
وی تصریح کرد: اکنون در یک نظام دینی و اسلامی کار و خدمت می‌کنیم و اگر این موضوع را سرلوحه کار خود قرار دهیم و همه بخش‌ها دست‌به‌دست هم دهند، مشکلات هم حل‌شدنی است.
تشکری خاطرنشان کرد: اکنون‌که در جنگ اقتصادی هستیم باید شرایط جنگ اقتصادی را هم درک کنیم و برای این مهم همه ارکان حاکمیت باید در کنار هم باشند تا از این گردنه سخت هم عبور کنیم.
وی با اشاره به همدلی مدیران استان بوشهر بیان کرد: در استان تلاش می‌شود همه دستگاه‌ها برای مقابله با شرایط سخت اقتصادی در مسیر حل مشکلات مردم حرکت کنیم.
در ادامه امید سحرخیز بازرس کل استان بوشهر نیز با تقدیر از مدیریت بنیاد بوشهر برای رسیدگی و تسهیل در انجام امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران، قول هرگونه همکاری با بنیاد در زمینه‌های مختلف را داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306355
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...