مأموریت اصلی بنیاد کار فرهنگی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: مأموریت اصلی بنیاد کار فرهنگی و اصل موضوع، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین انتقال سیره و روش شهیدان به نسل‌های آینده و جدید است.
مأموریت اصلی بنیاد کار فرهنگی است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان بعد از ظهر 24 شهریور ماه در مراسم معارفه امیرحسین دانش کهن معاون جدید فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: اصل کار بنیاد فرهنگی است و چاشنی و معیار تمامی فعالیت‌های بنیاد نیز باید حاوی عناصر فرهنگی باشد.
وی افزود: مأموریت اصلی بنیاد کار فرهنگی و اصل موضوع، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین انتقال سیره و روش شهیدان به نسل‌های آینده و جدید است. بازگو کردن افتخارات و ره‌آوردهایی که شهدا و ایثارگران در جریان مقاومت و از خود گذشتگی و مجاهدت‌های خود به دست آورده‌اند اگر به‌ درستی به لایه‌های مختلف جامعه ارائه شود منتج به جامعه‌ای سالم و در نهایت رفتار ایثارگرانه در جامعه خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه اهمیت کار در حوزه‌ فرهنگی به معنی اقتدار سازمانی بنیاد است، تصریح کرد: بنیاد اگر بخواهد در مسیر انقلاب، گام بردارد باید کار فرهنگی انجام دهد و خادمان شهدا در این مسیر نباید از هیچ کوششی دریغ کنند. اهمیت کار فرهنگی در این است که ما در ابتدا درک و دریافت عمیقی از کار خود داشته باشیم.
رستمیان در پایان با تشکر از تمامی دست‌اندرکاران معاونت فرهنگی و آرزوی موفقیت برای معاون جدید این حوزه گفت: کاری که مجموعه‌ فرهنگی انجام می‌دهد بسیار مهم و اثرگذار است. ما باید برای کار فرهنگی زمینه‌سازی کرده و از ظرفیت‌های موجود بهره‌ لازم را ببریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306417
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...