شهدا مایه مباهات ایران اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری گفت: شهدا مظهر صبر و شکیبایی و مایه مباهات ایران اسلامی هستند و تکریم این بزرگواران تجدید پیمان با آرمان‌های امام و انقلاب است.
شهدا مایه مباهات ایران اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در ملاقات عمومی با 47 نفر از ایثارگران استان گفت: مقام و جایگاه شهدا و پاسداری از خون شهدا نباید برای لحظه‌ای فراموش شود و ادامه دادن راه آن‌ها وظیفه همه ملت ایران اسلامی است.
وی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های شهدا و ایثارگران افزود: شهدا مظهر صبر و شکیبایی و مایه مباهات ایران اسلامی هستند و تکریم این بزرگواران تجدید پیمان با آرمان‌های امام و انقلاب است.
نجفی هدف از ملاقات با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ارج نهادن به مقام شامخ آن‌ها عنوان کرد و گفت: جامعه ایثارگری بزرگ‌ترین یادگاران دوران دفاع مقدس هستند و ما همه مدیون آن‌ها هستیم.

موضوع درمان همواره یکی از اولویت های بنیاد بوده است
نجفی همچنین در نشست کارشناسان درمان ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه موضوع درمان ایثارگران همواره از اولویت‌های اصلی بنیاد بوده است، اظهار داشت: بنیاد استان با برنامه‌های مدون، همیشه در تلاش برای رفع دغدغه‌های درمانی ایثارگران است.
وی ادامه داد: خدمت به ایثارگران یک وظیفه همگانی است و نباید تنها منحصر به بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد و باید از ظرفیت‌های همه دستگاه‌ها برای خدمات‌رسانی به ایثارگران و خانواده‌های معزز شهدا استفاده شود.
سرپرست معاونت بهداشت و درمان بنیاد نیز گفت: این نشست در خصوص تجمیع نظرات برای ارائه خدمات مطلوب و بهتر و روان‌سازی روند خدمات‌رسانی به ایثارگران برگزار شد.
رضا اسیوند گفت: جهت ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران باید کارشناسان درمان در سطح استان با قوت تمام کار خود را به نحو شایسته انجام دهند تا ایثارگران هیچ‌گونه دغدغه درمانی نداشته باشند و در این زمینه ما شاهد رضایت‌مندی حداکثری باشیم.

شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند​
فریدون ظفری معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان با سفر به شهرستان لردگان با خانواده‌های شهدا دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته‌های این عزیزان قرار گرفت.
ظفری در این دیدارها با بیان اینکه شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند، تصریح کرد: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده‌های آن بزرگ‌مردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.
وی شهادت را والاترین توفیق نصیب شهدا دانست و افزود: ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی‌ها یک افتخار بزرگ است و نصیب هرکسی نمی‌شود.
ظفری با بیان اینکه خانواده‌های شهدا مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند، خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، گفت: احترام جامعه نسبت به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 306419
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...