دیدار با ایثارگران افتخار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی دیدار با ایثارگران را افتخار دانست و گفت: دیدار با ایثارگران و خانواده‌هایشان که تمام زندگی خود را برای دفاع از این آب و خاک گذاشتند، برای مسئولان روحیه بخش است.
دیدار با ایثارگران افتخار است
 
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در دیدار با جانباز شیمیایی «ایزانلو» و فرزند شهید «دلجویان»، عنوان کرد: دیدار با ایثارگران عزیز تحت هر شرایطی باید توسط مسئولان انجام شود و این کوچک‌ترین کاری است که بنیاد می‌تواند انجام دهد.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی دیدار با ایثارگران را افتخار دانست و گفت: دیدار با ایثارگران و خانواده‌هایشان که تمام زندگی خود را برای دفاع از این آب و خاک گذاشتند، برای مسئولان روحیه‌بخش است.
وی گفت: ایثار مردمی پس از جنگ نیز ادامه پیدا کرد. روحیه‌ای که جنگ به مردم ما داد دیگر تکرار نخواهد شد و افتخاری ابدی شد زیرا دفاع مقدس یک دانشگاه بزرگ بود.

خدمت به جامعه ایثارگری توفیق است
حسینی در نشست شورای اداری گفت: خدمت به جامعه ایثارگری توفیقی است که نصیب مسئولان و کارکنان شده است. باید جهت ارائه خدمت به ایثارگران عزیز یک برنامه‌ریزی دقیق انجام دهیم و خود را مکلف به اجرای آن کنیم. 
وی در ادامه افزود: بود و نبود ما در این پست‌ها باید مثمر ثمر باشد و رضایت حداکثری جامعه ایثارگری را حاصل کند. نگاه مردم به کارکنان بنیاد نگاه دیگری است زیرا خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگران حرکت بر روی لبه تیغ است و باید مراقب بود با کاهلی و یا بی‌توجهی به برخی از مسائل، بنیاد صدمه نبیند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306467
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...