داخلی صفحه قم خبر
 
​حضور ۶۵۰۰ دانش‌آموز قمی در یادمان‌های دفاع مقدس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قم گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است امسال ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز از استان قم به اردو‌های راهیان نور اعزام و از فضای معنوی آن مناطق استفاده کنند.
​حضور ۶۵۰۰ دانش‌آموز قمی در یادمان‌های دفاع مقدس
 
 به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان قم، ناصر حمزه‌ای با اشاره به برنامه ریزی‌های فرهنگی صورت گرفته برای سال تحصیلی جدید بیان کرد: امسال نیز همانند سال‌های گذشته این برنامه ریزی‌ها و اقدامات انجام شده است و امیدواریم بتوانیم در گسترش فعالیت‌های فرهنگی موفق باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قم خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌ریزی‌های ما برگزاری اردو‌های راهیان نور برای دانش آموزان بوده که تاثیرگذاری بسیاری را برای آن‌ها داشته است. با برنامه ریزی‌های صورت گرفته قرار است، امسال ۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز از استان قم به اردو‌های راهیان نور اعزام و از فضای معنوی آن مناطق استفاده کنند.

حمزه‌ای گفت: آموزش و پرورش باید برای برگزاری این اردو، ۹۷۵ میلیون تومان پرداخت کند، که برای پرداخت برخی حق الزحمه‌ها با کمبود اعتباری مواجه است. گسترش برنامه‌های فرهنگی و اجرای آن در مدارس امری مهم و ضروری است و آموزش و پرورش نیز بر آن تاکید دارد که امیدواریم با همکاری دیگر نهاد‌ها در اجرای آن بکوشیم.
کد مطلب: 306520
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...