حضور يادگاران جبهه و جنگ در جامعه از نعمت‌های بزرگ الهی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان امنيت و آسايش حاكم در نظام جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانی‌های شهدا و ايثارگران دانست و ابراز کرد: حضور يادگاران جبهه و جنگ در جامعه اسلامی يكی از نعمت‌های بزرگ الهی است.
حضور يادگاران جبهه و جنگ در جامعه از نعمت‌های بزرگ الهی است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با جانباز معزز 70 درصد «فریدون مجنون»، امنيت و آسايش حاكم در نظام جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانی‌های شهدا و ايثارگران دانست و ابراز کرد: حضور يادگاران جبهه و جنگ در جامعه اسلامی يكی از نعمت‌های بزرگ الهی است.
وی ادامه داد: جانفشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس به عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت شده است و دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه جانبازان نقش مهمی در هشت سال دفاع مقدس ايفا كرده‌اند، افزود: جانبازی مدال افتخاری است که خداوند به انسان‌های برجسته خود اعطا کرده است و جانبازان، شهدای زنده هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان همچنین با جانباز 70 درصد «احمد قیمی» و جانباز 60 درصد «ایوب شفقی» دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306590
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...