خون شهدا ضامن بقای انقلاب است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با تاکید بر اینکه خون شهدا ضامن بقای انقلاب است، گفت: شهدا با سادگی و با دست خالی اما ایمان راسخ و اراده‌های استوار پیروز میدان شدند و ما همچنان بر راه شهدا هستیم.
خون شهدا ضامن بقای انقلاب است
 
به گزارش «ایثار»، سید جواد هاشمی در نشست کمیته ایثارگران دفاع مقدس استان که با حضور 20 دستگاه و نهاد عضو در بنیاد شهید و امور ایثارگران قم برگزار شد، گفت: ملت با بصیرت و نیروهای متعهد در برابر تمام نفاق‌ها، دسیسه‌ها و دشمنی‌ها ایستاده و از خون شهدا دفاع می‌کند.
مسوول کمیته ایثارگران دفاع مقدس استان قم با تاکید بر اینکه خون شهدا ضامن بقای انقلاب است، افزود: شهدا با سادگی و با دست خالی اما ایمان راسخ و اراده‌های استوار پیروز میدان شدند و ما همچنان بر راه شهدا هستیم.
هاشمی ادامه داد: ملت ایران در طول چهار دهه، فریاد هیهات من الذله را سر دادند که شعاری برگفته از عاشورای حسینی است. آنها همواره در این مسیر ایستادگی کرده‌اند و شهدا نیز با همین شعار معبرها را گشودند و به پیروزی رسیدند.
وی اضافه کرد: هفته دفاع مقدس گنجینه ارزشمندی است تا دفاع جوانمردانه در برابر تجاوزات ناجوانمردانه دشمنان اسلام بیان شود و نسل‌های انقلاب با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کنند.
مدیرکل بنیاد قم بیان کرد: امروز همچنان دفاع مقدس باقی است و منش شهدا باید در جامعه پیاده شود. مسوولان نیز باید با تاکید بیشتری در مراسم بزرگداشت شهدا و گلباران مزار شهدا حضور داشته باشند.
گفتنی است، در این هفته کمیته ایثارگران دفاع مقدس برنامه گلباران 72 گلزار و مزار 6000 شهید، دیدار با خانواده معظم شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، زنگ ایثار، برگزاری مسابقات ورزشی، تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار در مساجد و تولید برنامه‌های رسانه‌ای را پیگیری و اجرا می‌کند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 306597
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...