مدیرکل بنیاد خراسان رضوی
دیدار با ایثارگران سبب ارتقا روحیه خدمتگزاری می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: دیدار با ایثارگران سبب ارتقا روحیه خدمتگزاری در مسئولین می شود.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه 26 شهریور در دیدار با جانباز۷۰ درصد، محمد کاملان استادی، جانباز 10 درصد جواد خراشادی زاده و جانباز 40درصد مجید سبزیکاران گفت: ایثارگران از ماديات چيزی نمی خواهند و آنچه نزدشان ارزشمند است ارزش هاي الهی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: جانبازان سرافراز با نثار بخشی از وجود خود در راه دفاع از ارزش ها، آخرت خود را آباد کرده اند.
وی با بیان اینکه مسئولیت ها در جمهوری اسلامی، خدمتگذاری برای مردم است، اظهار داشت: همه كسانی كه در جمهوری اسلامی جايگاه و مسئولیتی دارند مديون تلاش ها و ايثار روزهای سخت شما جانبازان هستند.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان سبب ارتقا روحیه خدمتگزاری در مسئولین می شود، زیرا ایثارگران با فداکاری، عزت و استقلال را برای جامعه رقم زدند.
سید هادی موسوی پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد و مهدی طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز در این دیدارها حضور داشتند. 
 جانباز ۷۰ درصد محمد کاملان استادی و جانباز 10 درصد جواد خراشادی زاده  در سال 1344 و 1345 چشم به جهان گشودند و در سال 1365 و 1366 به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.
گفتنی است؛ بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه سه مشهد پرونده 1910 شهيد، 8362 جانباز و 590 آزاده را تحت پوشش دارد.  
انتهای پیام/
 


رضا برسی خبرنگار ایثار رضوی در بنیاد منطقه سه مشهد
 


کلمات کليدی: ایثار رضوی، بنیاد شهید ، دیدار با جانبازان، مشهد مقدس، خراسان رضوی
کد مطلب: 306601
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...