برگزاری اردوی یک روزه جانبازان در استان البرز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری اردوی یک‌ روزه‌ ورزشکاران، مدال‌آوران و قهرمانان جانباز در مجموعه تفریحی باغ عرفان خبر داد.
برگزاری اردوی یک روزه جانبازان در استان البرز
 
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش کهن از برگزاری اردوی یک‌روزه‌ ورزشکاران، مدال‌آوران و قهرمانان جانباز در مجموعه تفریحی باغ عرفان خبر داد و گفت: جانبازان در عرصه‌های مختلف افتخارآفرین هستند.
وی افزود: جانبازان ورزشکار با وجود امکانات کم، با شجاعت و غیرت خود در صحنه‌های ملی، جهانی و بین‌المللی ورزشی حاضر شده و افتخارآفرینی کردند و ما نیز باید قدردان تک‌تک این عزیزان باشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به ایجاد انگیزه و روحیه به‌ عنوان دو عامل اثرگذار در کسب موفقیت، گفت: انگیزه و روحیه مهم‌ترین عامل موفقیت در ورزشکار است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشت. برگزاری این‌چنین برنامه‌ها برای تقویت روحیه و انگیزه ورزشکاران ضروری و لازم است.
وی افزود: اردوی یک‌روزه‌ ورزشکاران، مدال‌آوران و قهرمانان جانباز با همین هدف و همچنین مودت بیشتر بین ورزشکاران ایثارگر استان البرز برگزار و از ورزشکاران تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306605
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...