عزت و شرف ملت ایران مرهون مجاهدت‌های شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: عزت و شرف ملت ایران مرهون مجاهدت‌های شهدای گران‌قدر و صبر و از خود گذشتگی خانواده‌های معظم این عزیزان است.
عزت و شرف ملت ایران مرهون مجاهدت‌های شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در دیدار چهره به چهره با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گفت: همه مسئولان ملزم به تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند و باید از هر فرصتی برای تکریم این عزیزان استفاده کنند.
وی گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با صبر و بردباری به‌ نظام و انقلاب عزت بخشیدند.
وی با بیان اینکه تجلیل از این اسطوره‌ها زمان و مکان نمی‌شناسد، گفت: مسئولان باید در راستای راه و مسیری که شهدا انتخاب کردند با خدمت گزاری و خدمت‌رسانی، دین خود را ادا کنند.
وی با بیان اینکه مردم در دوران دفاع مقدس از آن امتحان سخت، سربلند بیرون آمدند، گفت: گفتمان مقاومت همان راه سیدالشهدا (ع) است که رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آن گفتمان را به جهان صادر کردند.
وی ادامه داد: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به معنای واقعی نماد ایثار و شهادت در ایران هستند و از این بابت همه مدیون این انسان‌های بزرگ هستیم.
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: عزت و شرف ملت ایران مرهون مجاهدت‌های شهدای گران‌قدر و صبر و ازخودگذشتگی خانواده‌های معظم این عزیزان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306635