مسئولان جایگاه خود را مدیون ایثارگران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه مسئولیت‌ها در جمهوری اسلامی، خدمتگزاری برای مردم است، اظهار داشت: همه كسانی كه در جمهوری اسلامی جايگاه و مسئولیتی دارند مديون تلاش‌ها و ايثار روزهای سخت شما جانبازان هستند.
مسئولان جایگاه خود را مدیون ایثارگران هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه 26 شهریور در دیدار با جانباز۷۰ درصد، «محمد کاملان استادی» و جانباز 10 درصد «جواد خراشادی زاده» گفت: ایثارگران از ماديات چيزی نمی‌خواهند و آنچه نزدشان ارزشمند است ارزش‌های الهی و انسانی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: جانبازان سرافراز با نثار بخشی از وجود خود در راه دفاع از ارزش‌ها، آخرت خود را آباد کرده‌اند.
وی با بیان اینکه مسئولیت‌ها در جمهوری اسلامی، خدمتگزاری برای مردم است، اظهار داشت: همه كسانی كه در جمهوری اسلامی جايگاه و مسئولیتی دارند مديون تلاش‌ها و ايثار روزهای سخت شما جانبازان هستند.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان سبب ارتقای روحیه خدمتگزاری در مسئولان می‌شود، زیرا ایثارگران با فداکاری، عزت و استقلال را برای جامعه رقم زدند.
جانباز ۷۰ درصد محمد کاملان استادی و جانباز 10 درصد جواد خراشادی زاده در سال 1344 و 1345 چشم به جهان گشودند و در سال 1365 و 1366 به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.
گفتنی است، بنياد شهيد و امور ايثارگران منطقه سه مشهد پرونده 1910 شهيد، 8362 جانباز و 590 آزاده را تحت پوشش دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 306639