اجلاسیه بین المللی بانوان در استان مرکزی برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹
اجلاسیه بین المللی بانوان از سری اجلاسیه‌های کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی صبح امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور در سالن پیامبر اعظم استانداری مرکزی برگزار شد.
اجلاسیه بین المللی بانوان در استان مرکزی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز چهارشنبه ۲۷شهریور در اجلاسیه بانوان استان مرکزی گفت: رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس مرهون صبوری‌های زینب‌گونه شیرزنان این مرز و بوم در پشت جبهه‌ها بوده است.
استاندار مرکزی افزود: نقش زنان در دوران دفاع مقدس باید در تاریخ ثبت شود، و نباید به سادگی از کنار آن بگذریم. زنان در هشت سال دفاع مقدس پیشرو بودند.
وی با بیان اینکه زنان هم در پیدایش و استقرار انقلاب و هم در پیروزی و استمرار آن نقش مهمی داشتند، ادامه داد: زنان در دوران دفاع مقدس به عینه نقش پشتیبانی در جبهه‌ها داشتند و‌ در جایی هم که لازم بود سلاح در دست می‌گرفتند.
همچنین مدیرکل بنیاد مرکزی در خصوص برگزاری این اجلاسیه با اشاره به اینکه ما و نسل‌های آینده مدیون خون شهدا و فداکاری ایثارگران هستیم، گفت: آرامش و امنیت زندگی امروز ما و پیشرفت‌های همه جانبه کشور به برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران بوده است.
وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری جلسات بزرگداشت کنگره‌های شهدا را ادامه حرکت جهادی نامیدند لذا باید نام و یاد شهدا در جامعه رواج پیدا کند و همواره تکرار شود و این به معنای آن است که نسل امروز ما باید با اهداف و آرمان‌های شهدا آشنا شوند.
اجلاسیه بانوان در استان مرکزی از سری اجلاسیه‌های برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس و‌۶۲۰۰ شهید استان مرکزی است که در سالن پیامبر اعظم ﴿ص﴾ استانداری مرکزی برگزار شد.
پایان پیام/
کد مطلب: 306737
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...